Usługi

emergency call - 24/7
  • +48 686 586 3766

Udrożnianie kranów i odpływów

Czy woda w Twoim zlewie, wannie, brodziku długo odpływa? Najprawdopodobniej masz problem z zatkanymi rurami w Twoim mieszkaniu.

Ale nie przejmuj się – rozwiązań jest co najmniej kilka, a my wybierzemy najlepsze rozwiązanie i zastosujemy je w praktyce.

Pozbądź się problemów ze stojącą wodą. Udrożnij swoją kanalizację.

Serwis gazowy

Jeżeli na przykład gaśnie piecyk gazowy w trakcie pobierania ciepłej wody to z dużym prawdopodobieństwem w trakcie całego procesu może ulatniać się gaz.

Pamiętaj, że gaz lub inne toksyny mogą być bezzapachowe. Jeśli zauważysz jakieś podejrzane zjawisko – reaguj.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. Pozbądź się nieszczelnej instalacji gazowej.

Serwis hydrauliczny

Coś Ci nie działa, ale sam do końca nie wiesz co to jest? Skądś kapie i przecieka zalewając pół kuchni, ale nie masz pomysłu jak to zmienić?

Służymy fachową poradą, doświadczeniem i narzędziami. Naprawiamy wszystkie elementy, kompleksowo aby Twoja instalacja hydrauliczna działała jak najlepiej.

Napraw swoją hydrauliczną usterkę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Ogrzewanie & Chłodzenie

Nie zawsze w naszym mieszkaniu czy kranie mamy właściwą temperaturę. Czasem coś nam po prostu nie działa i nie wiemy co.

Oferujemy usługi, które naprawią Twoje rury i zimna woda z powrotem stanie się ciepła i na odwrót. Szczególnie często zdarzają się usterki związane z ogrzewaniem zimnej wody.

Dostosuj temperaturę wody do poziomu, który lubisz.

Komercyjne usługi

Oferta jest skierowana do właścicieli i zarządców większych obiektów. To również im pomagamy w sprawny sposób zmierzyć się z tematami hydraulicznymi.

Zadbaj o jak najmniejszą awaryjność i jak największą niezawodność swoich systemów hydraulicznych, kanalizacyjnych, grzewczych.

Skupiaj się na innych rzeczach, a hydraulikę zostaw nam.

remodeling

Chcesz zmienić swoje mieszkanie, a może i życie? Nie bagatelizuj zmiany połączeń rur w Twoim domu. Może to skutecznie zmienić Twoje dotychczasowe plany.

„Przemebluj” swoje rury. Spraw aby były jak najmniej widoczne i jak najbardziej praktyczne.

Usprawnij swoje mieszkanie.