testimonials

emergency call - 24/7
  • +48 686 586 3766

Orion to naprawdę niezawodny hydraulik. Cała jego ekipa zresztą również. Zdecydowanie polecam i sam z pewnością skorzystam jeśli będę potrzebował. 

Grzegorz Gradek

Jestem dozgonnie wdzięczna osobom z orion. Uratowali mi skórę przyjeżdżając tak szybko. Planowałam spotkanie z przyjaciółkami i dzięki tej firmie to przyjęcie się odbyło!

Beata Planga

Taką firmę można polecić z czystym sumieniem. Nie dość, że zrobili swoją pracę sprawnie i dobrze, to jeszcze nie wiele za to zapłaciłem. Polecam w trosce o wasz portfel.

Szymon baret

Nacięłam się wcześniej na ekipy hydrauliczne – część z nich bardzo korzystała z mojej nieznajomości tematu i po prostu przepłacałam. Wszystko uświadomił mi rachunek wystawiony przez firmę Orion.

Alexandra marzec

Zawsze martwiłam się, co zrobię jeśli będę mieć problemy z kanalizacją w swoim mieszkaniu. Mojego męża często nie ma w domu, a sama nie znam się na takich rzeczach. Rozwiązaniem na moje zmartwienia okazała się ekipa z orion.

Oliwia Kamel

Rury nigdy nie były moją bajką. W sumie to nie mam nic wspólnego z byciem „złotą rączką”. Ale z takimi ludźmi jak orion wcale nie muszę być i jest mi z tym bardzo dobrze.

Karol Burzowski
Sprawdź również opinie na: